"Kritiek leidt tot ontwikkeling", zegt Soundos in TheWhyGirl

Zarayda Groenhart gaat in gesprek met cabaretière Soundos El Ahmadi over het incasseren van kritiek. In dit openhartige gesprek vertelt Soundos dat het belangrijk is om kritiek te kunnen incasseren omdat het leidt tot ontwikkeling. Laat je inspireren door twee bijzondere vrouwen en bekijk het fragment!

Sluit je aan bij WOMEN Inc.
Zarayda en Soundos vinden wij te gek! Op verschillende WOMEN Inc. bijeenkomsten hebben zij een belangrijke rol gespeeld. Zarayda gaat op theWhyGirl.com elke week een openhartig gesprek aan met een inspirerende vrouw. Ook WOMEN Inc. vindt het belangrijk om (bekende en onbekende) inspirerende vrouwen in beeld te brengen. Vind jij dit ook belangrijk? Sluit je dan aan bij WOMEN Inc. 

Gerelateerde artikelen

Zoeken

Voer uw zoektermen in om de gewenste informatie te vinden.

Help mee de positie van vrouwen in Nederland te verbeteren

Doe mee. Maak er op jouw manier een punt van. Doneer, kom in actie of deel ons werk.
Wat je ook kiest, samen maken we het verschil. Voor alle vrouwen in Nederland. Dankjewel.

Help mee de positie van vrouwen te verbeteren

Dankzij jouw steun kunnen we het systeem aanpakken. Zo doen we nieuw onderzoek, voeren we campagnes en spreken we de politiek aan.