Een wereld zonder baarmoederhals-kanker

In het kader van Internationale Vrouwendag 2014 vraagt Female Cancer Foundation aandacht voor baarmoederhalskanker. Momenteel sterft elke 2 minuten ergens ter wereld een vrouw onnodig aan baarmoederhalskanker. 

In Nederland is baarmoederhalskanker door preventie en toegang tot de zorg vrijwel altijd te voorkomen of te genezen, maar in derdewereldlanden is dat helaas niet het geval. Female Cancer Foundation biedt een eenvoudige en goedkope preventieve screening- en behandelmethode om baarmoederhalskanker te voorkomen voor de meest kwetsbare vrouwen in ontwikkelingslanden. Hun missie: een wereld zonder baarmoederhalskanker.

Gerelateerde artikelen

Zoeken

Voer uw zoektermen in om de gewenste informatie te vinden.

Help mee de positie van vrouwen in Nederland te verbeteren

Doe mee. Maak er op jouw manier een punt van. Doneer, kom in actie of deel ons werk.
Wat je ook kiest, samen maken we het verschil. Voor alle vrouwen in Nederland. Dankjewel.

Help mee de positie van vrouwen te verbeteren

Dankzij jouw steun kunnen we het systeem aanpakken. Zo doen we nieuw onderzoek, voeren we campagnes en spreken we de politiek aan.